Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kështu policia gjermane do ndëshkojë një trill dashurie

Një e re gjermane vendosi të trukonte një skenë rrëmbimi për të testuar çmendurinë e të dashurit ndaj saj, duke përfshirë kështu pesë persona në probleme me policinë.

Gruaja e re u tërhoq zvarrë nga njerëz “të panjohur” në një makinë në një stacion karburanti në qytetin Bautzen, pas së cilës automjeti u nis me shpejtësi të plotë, njoftoi policia locale.

I dashuri i saj 22-vjeçar nxitoi pas makinës, e cila u ndalua nga policia.

“Ajo që policët dëgjuan atëherë nuk ishte përfundimisht një histori e përditshme,” tha policia.

Doli që rrëmbimi ishte në skenë nga vetë vajza që donte që të shihte të dashuri i saj sakrificën ndaj saj.

Por të gjithë ata që ishin përfshirë në rrëmbimin e rremë tani përballen me akuza për shkelje të kufizimeve të koronavirusit dhe abuzim të shërbimeve të urgjencës. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts