Katër të arrestuar Prishtinë me kërkesë të Interpolit; vrasës dhe rrëmbyes

Arrestimi për dyshimin për lidhje me vrasjet dhe krimin u krye në bazë të urdhrave të Interpolit.

Një operacioni i beftë i forcave speciale të policisë së Kosovës ka çuar në arrestimin katër personave në Prishtinë – dy nga Mali i Zi, një shtetas serb dhe një shqiptar, me akuzën e vrasjeve dhe krime të tjera.

Operacioni i arrestimit është organizuar në bazë të urdhrave të Interpolit.

Pretendohet se 30 pjesëtarë të policisë morën pjesë në aksion. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts