Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kanceri mposht ish-zjarrfikësin e serialit “Living Dead”

Eshtë shuar në moshëën 49-vjeçare aktori i njohur i serialit “Living Dead”, Dango Nguyen.

Ky lajm u raportua dhe nga zjarrfikësit Xhorxhia të SHBA, pasi para se të bëhej aktor ai ishte pjesë e stafit të tyre.

“Ai ka qenë anëtar i shërbimit tonë për 20 vjet. Kur ju jeni zjarrfikës, ju mbeteni një pjesë e familjes përgjithmonë”, thanë ata.

“Dango ishte një rreshter me departamentin tonë kur u largua për të ndjekur një karrierë në industrinë e filmit. Ai gjithmonë do të mbahet mend për forcën e tij fizike dhe mendore”, u shprehën ish-kolegët.

Nguyen ndërroi jetë pasi luftoi për një kohë të gjatë me kancerin. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com