Japonia dhe Senegali ndahen në barazim: gola dhe spektakël (video)

Sanegali dhe Japonia janë ndarë me nga një pikë nga përballja mes tyre në Grupit H, duke shënuar ndërsjelltazi nga dy gola në portat respektive. Në dy raste, ishin afrikanët ata që shënuan të parët e më pas barazuan aziatikët e largët.

I gjithë takimim ishte një spektakël aksionesh e rastesh nga dy ekipet.

Që të dyja pretendojnë të kalojnë grupin. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts