Japoni: derri i egër shfaqet në mjedis urban, sulmon njeriun (video)

Një derr i egër u shfaq papritmas në periferi të qytetit të Fukuoka-s, duke sulmuar një njeri që po ecte në rrugë. Ngjarja ka bërë bujë dhe ka paralajmëruar rritjen e rrezikut të kërcënimeve të tilla, ndonëse të rralla.

Derri ka zbritur në mjedis urban nga malet përreth dhe siç thonë zyrtarët vendas, kjo gjë nga nëntori në janar kur ato ndahen nga njëri-tjetri. /tesheshi.com/   

auto pjese dak

Related posts