Ismaili, notari 6-vjeçar pa krahë, mahnitje në Hollivud (video)

Aktori i famshëm Ashton Kutcher është manhitur nga historia e 6-vjeçarit Ismail Zulfiç nga  Bosnja duke e publikuar dhe në profilin e tij zyrtar në Facebook.

Një djalë i lindur pa të dy duart dhe me një këmbë të deformuar, me guximin e tij fitoi medalje duke kapërcyer pengesat e pabesueshme para tij, shkroi aktori i famshëm i Hollivudit, duke shtuar se “Ismaili është dëshmi se asgjë nuk është e pamundur”. /tesheshi.com/

This swimmer went from fearing the water to winning medals

Ismail is proof nothing is impossible

Posted by Ashton Kutcher on Wednesday, May 16, 2018

auto pjese dak

Related posts