Instagram prezanton IG TV

Kompania e madhe Instagram ka publikuar një aplikacion të ri të quajtur IGTV, përmes të cilit do të keni mundësi të ngarkoni video deri në një orë.

Videot do të shfaqen të plota në ekran dhe do të jenë më të gjata.

Ju mund të hyni në IGTV nëpërmjet dy mënyrave: ose përmes butonit që ndodhet lart në të djathtë të llogarisë suaj, ose duke shkarkuar programin më vete.

Ekzistojnë katër kategori të ndryshme për videot-t: For You, Following, Popular dhe Countinue Watching./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts