Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

I mituri që shpëtoi të motrën nga një qen i tërbuar, 90 qepje

6-vjeçari Bridger Walker nga Wyoming rrezikoi jetën për të shpëtuar motrën e tij më të vogël nga një qen i tërbuar. Kur qeni sulmoi të motrën më 9 korrik, vogëlushi ndërhyri me guxim paçka kafshimeve të qenit në fytyrë dhe kokë.

Megjithë lëndimet, ai arriti ta shpëtojë të motrën.

Halla e tij Nikki Walker shkruajti në mediat sociale se nipi pati 90 qepje nga kafshimet. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts