Hysaj në kalendarin sportiv të Napolit për vitin 2016

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, mund të jetë i rëndësishëm për skuadrën napolitane si  brenda fushës ashtu edhe jashtë saj.

Hysaj ka marrë pjesë në kalendarin e skuadrës nga San Paolo, për vitin 2016.

Futbollistët janë bërë pjesë e situatave dhe kohëve të ndryshme.

Kalendari është realizuar në bashkëpunim me “Corriere dello Sport”, ndërsa pritet të dalë së shpejti në shitje. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts