Horror: shihni si e ka shpërfytyruar droga këtë aktore britanike

Danniella Westbrook dikur ishte e njohur për bukurinë e saj, por sot kjo aktore britanike dhe personalitet televiziv duket e shpërfytyruar. E kjo, prej varësisë ndaj drogës dhe operacioneve të shumta plastike.

“Kam marrë drogë ndërsa isha dhe shtatzënë. Unë kam lindur në dyshemene e banjos”, ka thënë në një intervistë të mëparshme.

Për Mirror në vitin 2017, ajo pranoi se vitet e saj të drogës kishin lënë pasoja të tmerrshme. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts