Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Horror në futbollin e femrave: pamje të rënda nga kampionati francez

Futbollistja e Lyon-it, Selma Bach dërgoi në spital kundërshtaren e saj të Reims-it, Melissa Herrera, pas një ndërhyrjeje horror në lojë.

Bach goditi Melissan me gju në kokë në një përpjekje në ajër për të arritur topin.

Nuk kishte asnjë dilemë për arbitrin kryesor të ndeshjes, i cili i tregoi asaj kartonin e kuq dhe e çoi në dhomat e zhveshjes.

Herrera përfundoi në spital pas këtij dueli, ku më pas Bach i kërkoi falje asaj përmes mediave sociale. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts