Histeria e një gruaje shtatzënë në Bronx: thyen xhamat e restorantit për një burger (video)

Një grua shtatzënë, me sa duket shumë e uritur, theu xhamin e një restoranti në Bronx, e irrituar pse burgerët mbarruan.

Pronari i restorantit, Simone Johnson, i tha New York Post se me ç’lloj histerie u ballafaqua.

Ai tha se gruaja donte një burger, por në atë moment restoranti nuk kishte pasi ishin mbarruar.

Disa minuta më vonë, ajo u kthye me një shkop në dorën e saj dhe nisi të thyente xhamat e restorantit, duke shkaktuar një dëm prej 2 mijë dollarësh, informoi pronari. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts