Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Heroizëm rinor në Paris: Plaku shpëtohet mrekullisht nga zjarri (video)

Një plak i cili mbeti i bllokuar në ballkonin e apartamentit pas rënies së një zjarri në një ndërtesë në Paris, arriti të shpëtojë vetëm falë reagimit të shpejtë dhe të guximshëm të tre të rinjve.

Këta të fundit u ngjitën në murin e ndërtesës tepër shpejt.

Ata e tërhoqën atë nga ballkoni dhe e transferuan te ai fqinj, i cili nuk u prek nga zjarri.

Videoja u bë virale shumë shpejt, dhe vetëm disa orë pasi u publikua, u shikua pothuajse 550,000 herë, dhe morri më shumë se 9,000 pëlqime. Ky numër po rritet minutë pas minute. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com