728 x 90 Leaderboard

Hap pas hapi, ide krijuese si të zbukuroni thjeshtë dhe pa shpenzime shtëpinë (video)

Gota plastike, fill dhe dritat me ngjyra për festat e fundvitit. Kjo është një nga idetë  bukura dhe të thjeshta që mund të ndërtoni vetë për të krijuar një dekor të lezeçëm me rastin e festave që po afrojnë.

Lidhni gotat me njëra-tjetrën në formë rrethore dhe më pas fusni brenda tyre dritat me ngjyra. Më poshtë keni video autorialin, në të cilin shpjegohet çdo procedurë hap pas hapi./tesheshi.com/

Related posts