Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gucci: atlete të “qelbura” me çmim të kripur

Marka luksoze Gucci ka shkaktuar një trazirë të vërtetë në tregjet botërore për shkak se ka prezantuar në model atleteje me një kosto prej  870 dollarë, por që duken të vjetra dhe të pista.

Ato janë në dispozicion në faqen e internetit të Gucci-t, dhe përshkrimi tregon se dizajni është frymëzuar nga modeli i atleteve të basketbollit nga vitet 1970.

Atletet janë gjithashtu në dispozicion në stilin më të lartë për një çmim prej 930 dollarë.

Kritikët sulmuan projektuesit duke thënë se po përpiqen të shfrytëzojnë varfërinë si një frymëzim për dizajnin produkteve të tilla. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com