Gruaja sulmohet nga macja, do të ngelni gojëhapur pasi të shikoni videon

Nuk duhet t’i keqtrajtoni kurrë kafshët dhe e dini përse? Pasi j vetëm jeni duke kryer një barbarizëm, por sepse në radhë të parë duhet t’i respektoni sikur të ishin qenie njerëzore, pasi edhe ato janë gjallesa që marrin frymë. Ja çfarë i ndodhi kësaj gruaje pasi keqtrajtoi një mace. A quhet kjo hakmarrje e pastër e një kafshe? /tesheshi.com/

Related posts