Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Google shton Kosovën në hartën 3 dimensionale

Google në risinë e tij më të fundit duket se ka përfshirë dhe hartën e Kosovës, tredimensionale së bashku me Malin e Zi dhe me Afrikën e Jugut.

3D2Përmes fotove të publikuara në gjysmën e dytë të vitit që lamë pas rezulton se Kosova tashmë mund të gjendet përmes hartës 3D.

Ndërkohë për të gjithë ato që duan të shohin mbulimin 3D të Google-it në Kosovë në telefon duhet të keni të instaluar Google. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts