Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gjurmët e sakrificës në fytyrat e mjekëve që luftojnë me koronavirusin në Wuhan

Fotografi nga Wuhan-i janë postuar në rrjetet sociale, duke zbuluar punën e palodhur dhe sakrificën e një ekipi mjekësor që po lufton me koronavirusin (2019-nCoV) në këtë qytet kinez, i cili ka marrë 565 jetë deri më tani.

Fotografitë tregojnë plagë në fytyrat e ekipit që ka punuar me ditë dhe netë për të ndaluar përhapjen e virusit në Wuhan.

Këto imazhe të ekipeve shëndetësore kanë thyer rekordin e ndarjes në rrjetet sociale. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts