Gati për sfidat me Danimarkën dhe Bullgarinë, ja përzgjedhja zvicerane e Kosovës

Edhe trajneri zviceran i përfaqsueses kosovare, Bernard Challandes publikoi emrat e futbollistëve që ka mbledhur, së pari për një miqëson kundër Danimarkës më 21 mars, e më tej për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikueseve për “Euro 2020” kundër Bullgarisë, më 25 mars.

 

auto pjese dak

Related posts