Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

FOTO/ Arkitektura e së ardhmes në bibliotekat më moderne të botës

Harrojeni për një moment mrekullinë që të ofron një bibliotekë e ndërtuar sipas artit antik, me salla leximi të mëdha, të bëra përgjithësisht me dru që shkëlqen dhe me shkallë të mbrojtura me kangjella prej hekuri me dizenjo të ndryshme.

Nuk është kjo ajo që do të gjeni në këtë galeri fotografish. Më poshtë do t’ju prezantojmë disa biblioteka moderne të cilat janë ndërtuar me artin që mbizotëron kohët e fundit në të gjithë botën dhe që njëkohësisht janë inovative e funksionale./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts