Auto Dak
Auto Dak

FOTO/ Fëmija vjen në jetë si supermen

Shumë fëmijë duan të ndihen si superhero që në fëmijërinë e tyre e hershme, ndërsa ky e ka shprehur që në lindje.

Domethënë, ajo mori një paraqitje interesante të një pozite të ngjashme me Supermanin dhe ajo i kënaqte të gjithë të pranishmit në dhomë dhe babai i saj po e kapte këtë moment të veçantë me fotografinë.

Harry i vogël u lind në një ndërhyrje cezariane, dhe babai i tij ndau një fotografi të të voglit në Instagram duke e përshkruar këtë moment si një përvojë të paçmueshme.

“Erdhi si Superman”, shkroi babai i tij.

Megjithëse mbeti i magjepsur nga fotografia, gruaja e tij dhe nëna e djaloshit nuk ishin aq të impresionuar nga fakti se djali i saj po paraqitej si një superhero.

Ajo ishte e lumtur që ai ishte lindur i shëndetshëm dhe se gjithçka shkoi mirë. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts