Auto Dak
Auto Dak

Fjalët më të kërkuara në Google gjatë vitit 2015

Si të gjithë, edhe Google i bashkohet publikimit të listës së trendeve më të kërkuar në motorin e kërkimit. Kompania ka publikuar listën e përshtatur për disa kategori, por më poshtë po rendisim trendet e përgjithshme.

10 trendet globale për 2015-tën radhiten si më poshtë: #1 Lamar Odom, #2 Charlie Hebdo, #3 Agar.io, #4 Jurasic World, #5 Paris, #6 Furious 7, #7 Fallout 4, #8 Ronda Rousey, #9 Caitlyn Jenner, #10 American Sniper.

Për referencë vitin e shkuar tre kryesuesit e listës ishin: Robin Williams, World Cup dhe Ebola./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts