Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Fëmijë, mos qani! Ky Lego Lamborghini rekomandohet për mbi 18 vjeç

Eshtë i gjatë 60 centimetra, i lartw 13 centimetra dhe i gjerë 25 centimetra. Lego nuk ka lëshuar të dhëna për peshën, por nuk ka dyshim se modeli i ri Technic është mbresëlënës në çdo mënyrë.

Mbi të gjitha, si dhe modeli origjinal i cili është bërë në vetëm 63 kopje. Pas montimit të pjesëve të njohura plastike Lego, Lamborghini Sián FKP 37 është krijuar në një raport 1: 8. “Lodra” mbresëlënëse përbëhet nga 3696 pjesë.

Por Lego rekomandon që modeli i tyre të mos blidhet nga persona nën 18 vjeç!

 

Seti kushton 379,99 euro dhe mund të blihet në faqen e internetit Lego nga 1 qershori. Ai arrin në dyqane në 1 gusht, dhe kompleti dorëzohet në një kuti ekskluzive. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com