“Fejesa” më e famshme e internetit

Sebastiani, një “bulldog” francez, dhe Luna, një pomeranez, janë definicioni i dashurisë së qenushëve.

Qentë, që janë yje në Instagram me llogarinë “Sebastian Loves Luna”, janë “fejuar” që nga qershori 2016.

Fundjavën e kaluar, Sebastian dhe Luna bënë fotografitë e fejesës në Uashington, SHBA.

Fotografitë e tyre u bënë shpejt hit në rrjetet sociale./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts