Auto Dak
Auto Dak

Elbasan: ekzekutohet avokati i Çapjave dhe Shullazit

Ravik Gurra, avokati 50-vjeçar i njohur si mbrojtës i Çapajve dhe Shullazit, u ekzekutua në mbrëmje në qendër të Elbasanit.

Ai ishte në një lokal kur u qëllua nga një person ende i panjohur me silencitor. Viktima thuhet se po pinte kafe me një koleg nga Avokati i Popullit.

E ndërsa policia blindoi rrugët kryesore të Elbasanit, në periferi të qytetit u pikas një automjet dukeu djegur, i dyshuar se mund t’i përkasë vrasësve.

Ky është ndër të rrallat raste kur viktimë e krimit bie një avokat. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts