Ekstaza kroate: gruaja bën priftin, pagëzon futbollistët nga televizori (video)

Ekstaza kroate nga ecuria në Botëror ka regjistruar dhe rastin kur një grua merr rol klerikal duke “pagëzuar” 11-shen e vendit të saj nga televizori.

Kjo është një prej video-ve të shërndara në rrjete sociale nga tifozë kroatë, të cilat janë ngjtur dhe më në “qiellin e shtatë”, pas eliminimit të Rusisë dhe shkuarjes në gjysëmfinale ku do të luajnë përballë Anglisë. /tesheshi.com/    

Posted by Matarina Koškatelo on Sunday, July 8, 2018

auto pjese dak

Related posts