728 x 90 Leaderboard

Edhe Vlora përmbytet, gati varkat (video)

Moti i keq ka përfshirë disa qytete të vendit, ndërsa shirat kanë shkaktuar përmbytje në disa zona.

Pas Durrësit, edhe Vlora duket se ka pasur probleme jo të vogla për shkak të reshjeve të dendura.

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon gjendjen e rrugës në Vorë, që janë një paralajmërim që në stinën e dimrit qytetarët duhet të përgatiten dhe të marrin masat.

Ndoshta duhet të bëjnë gati edhe varkat, pasi dimri është në prag. /tesheshi.com/


21891178_276999046122600_5377218390811213824_n by revistaime

Related posts