Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ec aty! Me 290 në orë aty ku s’ta pret mendja (video)

Dinarte Nobrega, një pilot i njohur shpejtësie në gara Rally, ka shënuar një rast të rrallë sfide në timon, duke ecur deri  290 kilometra në orë në rrugët sfiduese dhe të rrezikshme të ishullit portugalez të Madeirës.

Arti i tij i rrezikshëm u regjistrua dhe u hodh në rrjetet sociale.

Shikoni ç’aftësi tregoi teksa fluturonte mbi katër rrota…/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com