Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Dyvjeçari kënaq internetin me gatimet e tij (video)

Është vetëm dy vjeçar, por ka dashuri të madhe për gatimin. Roman Jalyn është bërë ylli i ri i Youtube ku po vendosë video në kanal.

Ushqimet e gatuara nga duart e vogla të tij duken tejet të këndshme.

I dashuruar me kuzhinën, i vogli merr ndihmën e nënës së tij Ayla, dhe të dy formojnë një ekip të mirë.

Videot e tij bëhen virale shpejt, ndërsa përdoruesit e recetave i lavdërojnë zgjedhjet e gatimit dhe përbërësit. /tesheshi.com/

/tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com