Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Drejtoresha e Infektivit, apel shoqërisë: Ruhuni, për veten dhe për ne!

Ministrja e Shëndetësië Ogerta Manastirliu përcolli një mesazh video të drejtoreshës së Spitalit Infektiv, Dr. Najada Çomo, drejtuar opinionit për të vijuar kujdesëin ndaj përhapjes së virusit koronar.

“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në Spitalin Infektiv! Ju lutem qëndroni në shtëpi! “, thotë Dr. Çomo. /tesheshi.com/

🔴⚪️“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në spitalin Infektiv! Ju lutem qëndoni në shtëpi! "#THIRRJA e prof. Najada Çomo nga shërbimi infektiv në QSUT🙏🏼

Posted by Ogerta Manastirliu on Sunday, March 29, 2020

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com