Donte një krevat të shtrenjtë dhe luksoz, babai i bën me duart e tij krevatin e përrallave

Brandon Taylor e gjeti veten duke ndërtuar një krevat princeshash për vajzën e tij 8 vjeçare.

Vajza iu ishte lutur që t’i blinte një që ishte shumë i shtrenjtë ndaj ai vendosi që t’ia ndërtonte me duart e tij.

“Ajo më dërgoi një foto të një krevati që kushtonte afërsisht 3200 dollarë dhe 500 dollarë shtesë për transportin,”-tha Brandon për Love What Matters.

Por për fat të keq familja e tij nuk e përballonte dot këtë shumë.

Pavarësisht se nuk ishte shumë i zoti, nuk donte ta linte vajzën e tij të mërzitej.

Ndaj vendosi që ti bënte asaj një kopje të krevatit të shtrenjtë./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts