Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Disa modele flokësh të çmendura dhe të çuditshme të stiluara tek fëmijët (foto)

“Dita e Flokëve të Çmendur” është një aktivitet që festohet në disa vende të botë. Në këtë ditë nxënësit dhe prindërit shprehin në stilimin e flokëve paksa anën e tyre te egër.

Gjatë aktivitetit të tyre ditor fëmijësh shkojnë në shkollë apo ambiente të tjera me stilin më të çuditshëm të flokëve, ku përfshihen xheli i flokëve, boja e flokëve madje edhe lodra.

Fotot e mëposhtme do të tregojnë disa nga këto stile që janë pjesë e kësaj dite. BoredPanda ka postuar disa prej tyre, më të çuditshëm. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts