Dieta që bën mrekullinë: si u dobësuan në pak ditë Kolinda Grabar-Kitaroviç, Monica Belluçi dhe Jennifer Aniston

Kur presidentja kroate Kolinda Grabar Kitaroviç ishte së fundi në Shtëpinë e Bardhë, të gjithë e vunë re se ajo kishte humbur në peshë.

Kolinda Grabar Kitarovç i hoqi kilet e tepërta me të ashtuquajturën “liposuction”, dietë e aplikuar dhe nga shumë gra të tjera të njohura, si Monica Belluçi apo Jennifer Aniston.

Dieta zgjat dhjetë ditë, ku konsumohen vetëm ushqime  proteinike – mish, peshk dhe perime të përgatitura në mënyrë mesdhetare, si dhe ndalohet rreptësisht buka dhe ëmbëlsirat. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts