Auto Dak
Auto Dak

Dibër: I “ngec” parashuta, ndërron jetë mësuesi “fluturues” (video)

Pasioni për fluturimet me parashutë i ka marrë jetën një mësuesi në Peshkopi.

Gëzim Elezi, pjesë e stafit të shkollës së mesme “Nazmi Rrushti” në këtë qytet, ka humbur jetën për shkak të një aksidenti në ajër, përgjatë një fluturimi rutinë në zonën e Zimurit, disa kilometra lart Peshkopisë, në kufi me Maqedoninë.

Ai ishte një i pasionuar i madh i këtij sporti, ku vetëprezantohej dhe në FB me fluturimet e tij, pikërisht në lartësitë e Dibrës.

Ja njëri prej tyre:

Posted by Gëzim Elezi on Saturday, June 1, 2019

 

auto pjese dak

Related posts