Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Diamante dhe shishe parfumi si ornamente: një pemë luksoze e Krishtlindjeve me vlerë 15 milion dollarë

Një pemë për Krishtlindje në një hotel luksoz në Spanjë është zbukuruar me sende me vlerë rreth 15 milion dollarë, sipas mediave amerikane.

Pema e hotelit në Spanjën Jugore është zbukuruar me diamante rozë tre karatësh, diamante të kuqe ovale, të zeza dhe të bardha dhe safirë me katër karat.

Përveç gurëve të çmuar, hoteli thotë se pema është zbukuruar me sende të tjera, përfshirë edhe shishe parfumesh.

Të gjitha dekorimet janë të bëra me dorë dhe diamantet janë frymëzuar nga tema dhe elementet e artit dekorativ dhe dizajnit kolonial, mbizotërues në hollin e hotelit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts