728 x 90 Leaderboard

Deputeti ka ditëlindjen, ja dhurata që e surprizoi dhe shkaktoi të qeshura… (foto)

Shpeshherë jemi mësuar që në sallën e Kuvendit të shohim debate të ashpra, prishje seancash, përjashtime, madje edhe përleshje fizike.

Por krahas këtyre dhe tensioneve që krijohen pothuajse çdo seancë, sot ka ndodhur diçka e rrallë. Një prej deputetëve ka pasur ditëlindjen dhe një suprizë e këndshme i ka ndodhur në mjediset e Kuvendit.

Ish-kryeministrit të qeverisë së pajtimit kombëtar, deputetit socialist, Bashkim Fino, i është dhuruar një tufë e madhe me lule, me rastin e ditëlindjes.

Fino ka qenë në shoqërinë e Bledi Çuçit dhe Taulant Ballës, kur i kanë mbërritur lulet që e kanë habitur paksa.

Duket se kjo ka qenë e papritur edhe për kolegët e majtë Bledi Çuçi e Saimir Tahiri, të cilët e kanë pritur duke qeshur momentin kur Fino ka marrë lulet në duar. /tesheshi.com/

 

 

 

Related posts