Champions: Ronaldo kthehet me gol në Old Traford, tjetër humbje për Mourinhon

U luajtën mbrëmjen e kësaj të martë ndeshjet për raundin e tretë të Champions League, në grupet E, F, G dhe H.

Bayern Munich mundi AEK me një fitore 2-0.

Young Boys morri pikën e parë me një barazim 1-1 kundër Valencias.

Roma fitoi pastër me CSKA Moscow 3-0.

Ndërkohë, derby i mbrëmjes, ai mes Manchester United dhe Juventus në Old Trafford, përfundoi 0-1 me gol të Cristiano Ronaldos.

Hoffenheim dhe Lyon regjistruan një festival golash në një barazim 3-3.

Manchester City bëri detyrën kundër Shakhtarit me një 3-0.

Ndërsa Real Madrid fitoi me Victoria Plzen 2-1. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts