Botërori në Rusi, prova me ariun e festës futbollistike (video)

Ndër detajet e performancës festive të Botërorit në  Rusi, do jetë dhe ai i pranisë së një ariu, i cili pritet të surpizojë me gjestet e tij njerëzore.

Kështu, me kafshën u bë një provë përpara një ndeshjeje të ligës së tretë ruse.

Ariu, bashkë me të zotin e tij, doli në fushë, i dhuroi topin gjyqtarit dhe më pas ftoi tifozët të duartrokasin. /tesheshi.com/

Ndiqeni:

 

auto pjese dak

Related posts