Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

“Bëmë baba të të ngjaj”, pothuajse identik: ja pse djali i Steve Irwin u bë viral

16-vjeçari Robert Irwin, djali i të famshmit Steve Irwin, befasoi fansat duke bërë një fotografi me një koala në krah, e duke u dukur pothuajse identik me babanë e tij.

Në të vërtetë, Robert Clarence Irwin është jashtëzakonisht i ngjashëm me babanë e tij të ndjerë, një ish-eksplorues i jetës së egër dhe autor i një seri dokumentarësh të mrekullueshëm të jetës së egër, i njohur ndryshe si Hunter Crocodile.

Kështu, Robert u fotografua me një koalë në krah, njësoj si babai i tij në fillim të viteve 2000, dhe mori mbi 118,000 pëlqime. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com