Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

BBC: Pesë momente fantastike nga bota e kafshëve (video)

BBC Earth postoi në faqen e saj në Facebook pesë nga momentet më të befasishme nga bota e kafshëve.

Arinjtë e fortë polarë, pinguinët dhe luanët madhështorë…Këto janë vetëm disa nga krijesat më mbresëlënëse në këtë botë.

BBC Earth ka bërë një përmbledhje të këtyre kafshëve të mrekullueshme në situata qesharake.

Kënaquni! /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com