Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

INTERVISTA/ Basha për REL: 30 qershori nuk mund të jetë datë zgjedhjesh (video)

Kreu demokrat Basha i dha një intervistë Radio Europa e Lirë, ku dhe njëherë theksoi se zgjedhje pa opozitën më 30 qershor nuk do të ketë. Sipas tij, nëse ndodhin ato do të jenë fars, siç ndodh në Korenë e Veriut apo Turkmenistan.

Basha i mëshoi fort audiopërgjimeve në dy dosje të bujshme, duke thënë se ato janë provë për një qeverisje të kriminalizuar, që sipas tij ka vjedhur zgjedhjet. /tesheshi.com/   

Të dashur miq, kjo është intervista ime në RadioFreeEurope/RadioLiberty. Ju ftoj ta ndiqni.

Posted by Lulzim Basha on Sunday, June 23, 2019

auto pjese dak

Related posts