Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Basha, lutje për Pashkë nga Kisha e Laçit: Ndihmë nga Perëndia, për çlirimin e Shqipërisë nga padrejtësitë! (video)

Kreu demokrat Basha iu ngjitur Shna Nout, kishës së njohur dhe si “e Laçit”, për të përcjellë prej aty mesazhin e tij për Pashkët katolike.

Me anë të një videoje, Basha lutet që Perëndia të bashkojë shqiptarët kundër padrejtësive.

Sot kam një urim për të gjithë shqiptarët, kudo ku janë, që Zoti të na e ndriçojë rrugën e bashkimit, bashkimit kundër padrejtësive, për ta çliruar Shqipërinë nga padrejtësitë, për t’u bashkuar të gjithë si vëllezër e motra, nën Perëndinë, nën Zotin, në këtë ditë të ngjalljes së Krishtit dhe ngjalljes së shpresës, për një Shqipëri të paqes, për një Shqipëri të së ardhmes më të mirë për çdo familje, për çdo shqiptar dhe për të gjithë bijtë, vogëlushët e shqiptarëve”, shprehet ndër të tjera Basha. /tesheshi.com/       

Nga zemra i uroj të gjithë besimtarët katolikë e ungjillorë dhe gjithë shqiptarëve kudo që janë: Gëzuar e për shumë vjet Pashkët!

Posted by Lulzim Basha on Sunday, April 21, 2019

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com