Auto Dak
Auto Dak

Basha, korrekt me Metën: në 9-të në Presidencë

Presidenti Meta e realizoi takimin aspak të diskutueshëm me kreun demokrat Basha, ashtu siç ishte lënë, në orën 9 të mëngjesit, duke vijuar me mungesën në Presidencë të kreut të mazhorancës Rama, e cili e ka refuzuar që mbrëmë ftesën.

Për Bashën, Meta ofroi këtë frazë “sqaruese”: Sot prita në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike, z.Lulzim Basha për të diskutuar mbi krizën aktuale që po kalon vendi. Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë”. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts