Apple prezanton iPhone 8 dhe 8+ e kuq

Apple prezantoi një ngjyrë të re në linjën e iPhone 8 dhe 8 Plus atë në ngjyrë të kuqe.

Ngjyra e re është pjesë e partneritetit të kompanisë me (RED), një grup aktivistësh i dedikuar për luftimin e HIV / AIDS në Afrikë.

MacRumors raporton se ka parë një memo nga Virgin Mobile, që thotë se Apple do të prezantojë këtë opsion të ri të telefonit.

Në të njoftohet se telefoni do të jetë i disponueshëm për parapagim, por nuk përcakton nëse kjo do të përfshijë linjën e iPhone X./tesheshi.com/

Image result for apple iphone 8 redImage result for apple iphone 8 redImage result for apple iphone 8 red

auto pjese dak

Related posts