Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Apokaliptike në “Etihad”: Wolves mund pabesueshmërisht City-n

Nëse “The Reeds” do jua kishin thënë atë që ndodhi këtë të dielë në “Etihad”, edhe pse e dëshironin me zjarr, nuk do e kishin besuar; që Wolves mund ta mundë Manchester City-n. Por ia që ndodhi. 0-2 ishte rezultati apokaliptik për City-n, të cilët shënuan humbjen e dytë këtë sezon.

Dy gola të Adama Traore në minutat 80 dhe 94-t, ndëshkuan rëndë skuadrën e Guardiolës, e cila tashmë e sheh veten plot 8 pikë pas Liverpoolit kryesues.

“The Reeds” nga ana e tyre, kryen detyrën duke mundur Leicesterin 2-1, e kjo që të shtunën. /tesheshi.com/  

 

 

auto pjese dak

Related posts