Auto Dak
Auto Dak

Algjeria në finalen e Kupës së Afrikës, reagimi i pazakontë i njerëzve në rrugë (video)

Algjeria fitoi kundër Nigerisë në gjysëmfinalen e Kupës së Afrikës, ku në finale do përballet me Senegalin që mundi Tunizinë.

Ishte një gol në minutën e fundit nga lojtari më i mirë algjerian i momentit, Riyad Mahrez, i cili ngriti peshë kombin.

Dhe kjo u pa në reagimin e popullit që u turr rrugëve duke festuar në një mënyrë të pazakontë. /tesheshi.com/  

Snimak sinoc, jedan mirni komsiluk u Alziru, tisina, muk, a onda je Riyad Mahrez postigao gol za Alzir🤣 i Alzir je u usao u finale.

Posted by Senad Topcagic on Monday, July 15, 2019

auto pjese dak

Related posts