Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Albcontrolli, Rama apelon për herë të fundit

Në më të fundit apel për atë që po ndodh në Albcontroll, kryeministri Rama u kujton atyre që kanë lënë punën se do ta humbin atë.

“Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin!

Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallëzuar penalisht!

Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol.

Koha e Rrumpallës ka vdekur dhe nuk kthehet!”, shkruan Rama.

Për shefin e qeverisë, pas këtij zhvillimi të papritur qëndron dyshja Meta-Berisha. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts