Aktorja tregon si ka humbur 6 kg për 21 ditë

Aktorja e njohur amerikane, Lauren Goodger ka humbur 6 kg për 21 ditë pasi filloi një dietë të thjeshtë.

Për të treguar se si arriti të binte kaq shpejt në peshë, ajo tha: “Pastrimi i lëngjeve ishte sfidë e vështirë, por sa e dobishme. Do e shihni sa të fuqishëm jeni psikologjikisht dhe fizikisht. Kam patur shumë kritika por bën më shumë se humbja e peshës.

Tani ndihem shumë e detoksifikuar dhe e pastër. Nuk kam ngrënë mish për 22 ditë por do i kthehem normalitetit me disa ndryshime të vogla. Ankthi dhe lodhja nuk ekzistojnë. Kjo tregon se për cfarë ka nevojë trupi dhe ndihem gjallë. Nuk kam akne apo shenja në fytyrë dhe nuk kam përdorur grim, vetëm pamje natyrale.”

Aktorja ka treguar se nuk kanë munguar ditët e saj në palestër pas dietës./tesheshi.com/

Chic: The Essex based reality star was sporting a full face of make-up for her outing

auto pjese dak

Related posts