Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video: Lutjet e mëngjesit, macja i hyn priftit nën raso

Një lutje mëngjesi në Canterbury të Britanisë së Madhe, është bërë hit në rrjete për shkak të një maceje. E quajtur Leo, ajo i hyri priftit mes këmbëve  nën raso.

Prifti Robert Willis e zgjidhi situatën si profesionist dhe vazhdoi fjalimin e tij, por macja ia “vodhi” shfaqjen dhe u bë një yll në internet.

Klipi u nda gjithashtu nga kisha në llogarinë zyrtare në Tëitter. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com